قفسه کتاب طلوع – کتاب‌های کودک

دنیای امروز دنیای تأکید بر رقابت و موفقیت فردی است. از دوران مدرسه به ما می‌آموزند که موفقیت امری فردی و منوط به گذر از سد رقیبان است و فضای جامعه و کار نیز این آموزش را تکمیل می‌کند. بسیاری از مردم برای ما کسانی هستند که باید شکست‌شان دهیم و از مانع آنان بگذریم، چرا که در این بازی، پیروزی دیگران معادل شکست ماست. اما حقیقت این است که سرنوشت ما به شدت به هم وابسته است؛ در حقیقت شکست دیگران شکست خود ماست.

بیراه نیست اگر بگوییم رد پای تلاش برای «رستگاری انفرادی» (و البته گاهی نیز رستگاری یک قوم یا طبقه‌ی خاص) در بسیاری از فجایع بشری به چشم می‌خورد. با تاریخی که از سر گذرانده‌ایم، دیگر بیش از هر زمان دیگر آگاهیم که باید پیوندها را تجدید کنیم، یکدیگر را بفهمیم، قضایا را از چشم هم ببینیم، همدیگر را یاری کنیم، انتخاب‌هایی منصفانه داشته باشیم و در یک کلام، یکدیگر را دوست داشته باشیم.

اینجا، در قفسه کتاب طلوع، قصد داریم کتاب‌هایی را معرفی کنیم که دوباره پیوندهای عمیق انسانی را به ما یادآوری می‌کنند و در مورد آداب بودن در دنیایی سرشار از پیوند، چیزهایی به ما می‌آموزند. این کتاب‌ها در سه گروه سنی طبقه‌بندی شده‌اند، و حوزه‌های متنوعی را در بر می‌گیرند. با ما همراه شوید…

طبق توافق صورت گرفته با سایت فروش کتاب سی‌بوک، با خرید هر کتاب از این سایت و وارد کردن کد ROSHANA در قسمت «کد تخفیف» سبد خرید، بخشی از مبلغی که بابت کتاب می‌پردازید به موسسه‌ی طلوع اهدا می‌شود. به علاوه، تا ۲۵ درصد تخفیف نیز مشمول خرید شما می‌شود.

توافق طلوع با سی‌بوک منحصر به کتاب‌های زیر نیست، اگر قصد خرید کتاب‌های دیگری را هم دارید می‌توانید از کد تخفیف بالا برای اهدای بخشی از مبلغ پرداختی به موسسه طلوع و بهره‌مندی از تخفیف استفاده کنید.

کتاب‌های کودک