نهال امید – فراخوان همیاری در طرح آموزش جبرانی پیش‌دبستانی

خلاصه اطلاعات فراخوان
موضوع فراخوان: یافتن حامیان مالی برای آموزش ۲۲ دانش‌آموز طلوع
پایان مهلت مشارکت در فراخوان: پنجشنبه، ۳۰ آذر ماه ۹۸
شیوه‌ی مشارکت: تکمیل این فرم، یا ارسال نام و مبلغ حمایت ماهانه به شماره‌ی ۰۹۳۷۵۲۵۰۲۲۹
مبلغ ماهانه‌ی تأمین شده: ۵،۰۳۲،۵۰۰ تومان
مبلغ ماهانه‌ی مورد نیاز:
۴۶۷،۵۰۰ تومان
تعداد دانش‌آموزان باقی‌مانده: ۲ نفر
تعداد روزهای باقی‌مانده:
۱۱ روز

دوره‌ی جدید آموزش جبرانی پیش‌دبستانی موسسه طلوع از اواسط آبان ۹۸ شروع شده و به امید خدا تا تیر ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت. در این دوره ۵۰ دانش‌آموز شرکت دارند. برای کسب اطلاع در مورد این دوره و ویژگی‌های آن، می‌توانید این آدرس را ببینید.

طبق برآورد ما، هزینه‌ی آموزش هر دانش‌آموز (شامل هزینه‌ی دستمزد کادر آموزشی، اجاره مکان، خرید وسایل کمک‌آموزشی و …)، نزدیک به ۲۵۰ هزار تومان در ماه است. به عبارتی، برای آموزش ۵۰ دانش‌آموز، ماهانه در حدود ۱۲،۵۰۰،۰۰۰ تومان احتیاج است.

در حال حاضر، با حمایت تعدادی از حامیان که از سال گذشته با ما همراه بوده‌اند، نزدیک به ۷،۰۰۰،۰۰۰ تومان از این مبلغ ماهانه به صورت مستمر تأمین می‌شود، اما برای مابقی این مبلغ منبع ثابتی وجود ندارد.

همراهی شما در تأمین این هزینه، یاری مؤثری در آموزش این کودکان است. می‌توانید با اهدای ماهانه‌ی هر مبلغی که برایتان مقدور بود در این برنامه همراه شوید. به علاوه، می‌توانید در مورد این برنامه به دوستان و آشنایان توضیح دهید، و از ایشان بخواهید که با حمایت ماهانه ما را همراهی کنند. اگر تصمیم گرفتید که حامی مستمر این برنامه باشید، می‌توانید به یکی از دو طریق زیر عمل کنید:

  • فرم موجود در این صفحه را تکمیل کنید.
  • یا اینکه نام، و مبلغ حمایت ماهانه‌ی خود از طریق تلگرام یا واتس‌اپ به شماره‌ی ۰۹۳۷۵۲۵۰۲۲۹ ارسال کنید.

همان طور که گفته شد در حال حاضر بخشی از هزینه‌ی مورد نیاز ماهانه توسط عده‌ای از حامیان تأمین می‌شود. مبلغ باقی‌مانده‌ی مورد نیاز، ۵،۵۰۰،۰۰۰ تومان در ماه است. با احتساب ۲۵۰ هزار تومان هزینه‌ی ماهانه‌ی هر دانش‌آموز، گویی برای ۲۲ دانش‌آموز طلوع احتیاج به جلب حمایت داریم. هدف ما در این فراخوان، یافتن حامی برای این ۲۲ دانش‌آموز است. امیدواریم تا ۳۰ آذر ماه، بتوانیم با کوششی دسته‌جمعی همراهیِ حامیان لازم برای آموزش همه‌ی این دانش‌آموزان را جلب کنیم.

منابعی برای مطالعه:

در صورتی که مایل باشید در مورد اهمیت آموزش پیش‌دبستانی، و همین طور ویژگی‌های آموزش جبرای پیش‌دبستانی طلوع بدانید، می‌توانید منابع زیر را مطالعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *